Telefon

+90 216 706 51 93

SAP S/4 HANA Cloud

SAP S/4 HANA CLOUD

Bulut altyapısı;

Üüzerine konumlandırılmış s4hana ve S4/HANA veritabanıdır. İlk akıllı bulut ERP çözümüdür. İşletmelere finanstan üretime, üretimden tedarik zincirine tüm iş alanları için, hem işlemsel hem de analitik işlemlerin kolayca yönetilebileceği bir altyapı sunmaktadır. Bu altyapı üzerinde koşan zengin fonksiyonlar, yapay zeka, tahmine dayalı analitik ve makine öğrenmesi uygulamaları ile işletmelere gerçek zamanlı, ileriye dönük analiz yapma kabiliyeti kazandırmayı hedeflemektedir. Bu sayede sürekli tekrarlanan işlemleri yarı yarıya azaltılacağı öngörülmektedir.

3 aylık dönemler halinde otomatik olarak güncellenerek, yeni özellikler kazanır.

Spectrum Bilişim SAP S/4 HANA ile;

SAP S/4HANA, yapay zeka, öğrenen makineler ve gelişmiş analitikler dahil yerleşik akıllı teknolojileri içeren, geleceğe hazır bir kurumsal kaynak planlama (ERP) sistemidir. Gerçek zamanlı işleme hızlı ve son derece sadeleştirilmiş bir veri modeli sunan pazar lideri bellek içi veri tabanı SAP HANA üzerinde çalışan SAP S/4HANA İşletmelerin iş süreçlerini akıllı otomasyonla dönüştürür.
26 ölçütte kanıtlanmış en iyi uygulamalarla sektöre özgü gereklilikleri yerine getirebilir ve pazarınız geliştikçe yeni iş modellerinin zeminini oluşturabilirsiniz.
Yapay zeka ve robotik süreç otomasyonu ile desteklenen akıllı otomasyon sayesinde iş süreçlerinde devrim yaratabilirsiniz.
Gömülü analitik, etkileşimli arayüz ve dijital asistanlar ile daha kısa süre içinde daha iyi kararlar alabilirsiniz.
Tutarlı bir veri modeli, kod satırı ve kullanıcı deneyimi çerçevesinde kurum içi, bulut ve hibrit kurulum seçenekleri ile BT hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.