Telefon

+90 216 706 51 93

SAP Commerce Cloud (Hybris)

SAP Commerce Cloud (Hybris)

Gelecegin ticaretine “SAP Commerce Cloud” ile giriş yap.

 

Dijitalleşme, satış, pazarlama ve hizmet alanında oyunun kurallarını yeniden yazarak hayatımızı büyük oranda değiştirdi. Tek tip bir stratejik model üzerinden hedef kitleye eriştiğimiz günler artık geride kaldı. SAP Hybris çözümü pazarlama, satış ve servis süreçleriniz için özel tasarlanmış bir altyapı sunar. Makine öğrenmesi gibi en son trendleri de buna eklediğinizde, her müşteriyle gerçek zamanlı etkileşim yaratmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip oluyorsunuz. B2B ve B2C ticaret çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

 

Neden Hybris;

Varsayımların aksine, yazılım robotları, imalat endüstrisinden bildiğimiz fiziksel olarak mevcut makineler değildir. Bu yazılım robotları, yazılım sistemlerinin kullanıcı ara yüzleriyle insan etkileşimini taklit eden uygulamalardır. Bu robotlar vasıtasıyla hata ve risk payı sıfıra inmiş haliyle rutin işlemleri yürütebilir ve işletmenizin verimliliğini artırırken maliyetini düşürebilirsiniz.
Online, mobil ve mağaza içi üzerinden satış yapabileceğiniz özelliklere sahip bir sistem sunar.
Paketin en önemli parçalarından biri ise Ürün İçerik Yönetimi (PCM) modülüdür. Bu, ürünü satışın detayına girerek, ilgi çekici bir müşteri deneyimi geliştirmenize olanak tanır.
Tutarlı, zengin içerekler düzenleyebileceğiniz aynı zamanda HTML ile ürünlerin açıklamalarını rahatlıkla düzenleyebileceğiniz bir alt yapı sunar.
Bu aynı zamanda pazarlama departmanlarının SEO’yu geliştirmesine ve uluslararası kanallarınızda yerelleştirilmiş içerik sağlamasına da olanak tanır.
E-Ticaretlerin temel ihtiyaçları olan CMS,
Ürünlerin yönetimi için Product Cockpit
Sitenin genel yönetimi için HMC aramaların ve bir çok HUB bağlantılarını bir araya getirmek için ise Backoffice panellerine sahiptir.
Hybris, Solr başta olmak üzere bir çok index ve arama motoruna da uygun zemin sağlar.